شاهین بوشهر به لیگ دسته اول سقوط کرد

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در هفته بیست و نهم و ماقبل پایانی لیگ برتر در آبادان میهمان تیم صنعت نفت بود. این بازی با نتیجه 3 بر یک به سود صنعت نفت تمام شد.

شاهین بوشهر به لیگ دسته اول سقوط کرد

شاهین با قبول این شکست، 22 امتیازی و در قعر جدول باقی ماند تا نخستین تیم سقوط کننده به لیگ دسته اول لقب بگیرد. برد در هفته پایانی هم نمی تواند تاثیری در سرنوشت شاهین داشته باشد.

تیم شاهین فصل گذشته با سرمربیگری عبدالله ویسی به لیگ برتر صعود کرد. این تیم در اولین تجربه خود در لیگ برتر تغییرات زیادی را در کادر فنی خود ایجاد کرد.

عبدالله ویسی در ابتدا راهنمایی شاهین را در لیگ برتر هم بر عهده داشت اما بعد از برکناری از سوی مسئولان شاهین، کریستوویچ به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شد.

در حالی که شاهین با حضور این مربی خارجی فرایند رو به رشدی داشت اما شیوع کرونا و تعطیلی مسابقات و تمرینات باعث شد تا کریستوویچ از بازگشت به ایران خودداری کند.

مسئولان شاهین راهنمایی این تیم را به طور موقت به مهرداد کریمیان سپردند که این مربی هم بعد از دو، سه مسابقه از سمتش کنار رفت.

مهدی پاشازاده آخرین انتخاب شاهینی ها برای کادر فنی بود اما پاشازاده هم نتوانست مانع سقوط تیمی گردد که به سختی خود را به لیگ برتر رسانده بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شاهین بوشهر به لیگ دسته اول سقوط کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاهین بوشهر به لیگ دسته اول سقوط کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید