مسابقات والیبال ساحلی در خوزستان برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ تیم مسلم و به نقل از فدراسیون والیبال، سعید شاهرخی گفت: مسابقات والیبال ساحلی انتخابی تیم والیبال ساحلی استان، برای اولین بار در خوزستان برگزار خواهد شد.

مسابقات والیبال ساحلی در خوزستان برگزار می گردد

وی در جلسه هماهنگی و قرعه کشی این مسابقات که عصر روز گذشته با حضور کنندگان تیم ها برگزار گردید، با اشاره به ظرفیت های موجود در استان خوزستان گفت: باید برنامه ریزی لازم صورت پذیرد تا از همه ظرفیت های موجود در ارتقای والیبال استان بهره مند شویم.

رئیس هیات والیبال استان خوزستان در ادامه با اشاره به شرایط و شرایط استان و شیوع ویروس کرونا، اضافه کرد: با هماهنگی به عمل آمده و پیگیری اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان، مجوزهای لازم برای برگزاری این مسابقات از 20 تیرماه 99 اخذ شده است.

وی در ادامه با اشاره به لزوم رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی در برگزاری مسابقات، خاطر نشان کرد: اولین مرحله مسابقات ساحلی استان خوزستان با حضور 11 تیم و در چهار گروه، در شهرستان اهواز برگزار خواهد شد.

رئیس هیات والیبال استان خوزستان با اشاره به اهداف برگزاری این مسابقات، گفت: برگزاری این مسابقات فرصت مناسبی است تا کادر فنی، نسبت به انتخاب بازیکنان تیم والیبال ساحلی استان خوزستان برای شرکت در مسابقات کشوری اقدام کنند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مسابقات والیبال ساحلی در خوزستان برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسابقات والیبال ساحلی در خوزستان برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید