مصرف لیموترش بهتر از شیمی درمانی!

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، لیموترش را می توان به صورت های متفاوت مصرف نمود؛ قسمت گوشتی آن را خورد، آب آن را نوشید یا به صورت شربت نوش جان کنید.

مصرف لیموترش بهتر از شیمی درمانی!

لیموترش محصولی معجزه گر در نابودی سلول های سرطانی است و 10000 بار قوی تر از شیمی درمانی عمل می کند. از سویی دیگر طعم آن بسیار خوشایند است و عوارض جانبی شیمی درمانی را ندارد. آب لیمو ترش در جلوگیری از سرطان سودمند است.

بسیاری از مردم در اثر سرطان می میرند و این درحالی است که این راز همچنان حفظ می گردد تا منافع شرکت های داروسازی به خطرنیافتد.

لیموترش را می توان به صورت های متفاوت مصرف نمود؛ قسمت گوشتی آن را خورد، آب آن را نوشید یا به صورت شربت نوش جان کنید.

جالب ترین خاصیت لیموترش، تاثیری است که برروی کیست ها و تومور ها دارد. ثابت شده که این گیاه، درمان گر همه انواع سرطان است. بعلاوه به عنوان یک ضد قارچ و عفونت و کرم محسوب می گردد. فشار خون بالا را تنظیم می کند و ضد افسردگی است و با استرس و اختلالات عصبی مبارزه می کند.

جالب است بدانید منبع این اطلاعات جالب، یکی از بزرگترین فراوری کننده های دارو در دنیاست. این کارخانه بزرگ دارویی فاش نموده آزمایشات آزمایشگاهی که ازسال 1970 صورت گرفته، نشان می دهد که لیمو ترش سلول های سرطانی را در 12 نوع سرطان ازجمله سرطان روده، سینه، پروستات، ریه و پانکراس نابود می کند.

منبع: بهداشت نیوز

منبع: فرادید

به "مصرف لیموترش بهتر از شیمی درمانی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصرف لیموترش بهتر از شیمی درمانی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید