منچستریونایتد شانس جذب فن دایک را از دست داد

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، رنه مولنستین، دستیار سابق منچستریونایتد مدعی شد شانس انتقال ویرژیل فن دایک به این تیم وجود داشته است.

منچستریونایتد شانس جذب فن دایک را از دست داد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ تیم مسلم، مولنستین که از سال 2007 تا 2013 به عنوان دستیار در کادر فنی منچستیریونایتد مشغول به فعالیت بود، فاش کرد یونایتد اقدامی برای خرید ویرژیل فن دایک ننموده و لیورپول به سرعت او را جذب نموده است. قطعا حالا مدیران و طرفداران یونایتد از مرتکب شدن به چنین اشتباه بزرگی پشیمان هستند.

رنه مولنستین گفت: صادقانه بگویم در گذشته و زمانیکه فن دایک هنوز در ساوتهمپتون بازی می کرد، شایعاتی در خصوص انتقال او منچستریونایتد وجود داشت. اما مدیران یونایتد هیچ کاری در این رابطه انجام ندادند، اما لیورپول به سرعت وارد عمل شد و فن دایک را جذب کرد. آنها پتانسیل و توانایی و همچنین سرعت و این بازیکن را دیدند و با فن دایک به توافق دست یافتند. اینها مواردی است که شما هنگام جذب یک مدافع مرکزی بسیار خوب آنها را مورد ارزیابی قرار می دهید.

همه در خصوص کالیدو کولیبالی صحبت می نمایند، اما او فقط ممکن است راهی چهار یا پنج باشگاه گردد و تیمی به راحتی قادر به جذب کولیبالی نخواهد بود. پرداخت 80 میلیون پوند برای خرید کولیبالی آنهم اگر این وقتی عملکرد او را فن دایک در ترکیب لیورپول در فصل گذشته و این فصل مقایسه کنید، فکر می کنم زیاد بوده و فن دایک کمی از کولیبالی باکیفیت تر است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "منچستریونایتد شانس جذب فن دایک را از دست داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منچستریونایتد شانس جذب فن دایک را از دست داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید