پرسپولیس: به هیچ بازیکن از استقلال پشنهاد ندادیم

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، محمد محمدی در مورد حضور در فدراسیون فوتبال گفت: در مورد تیم ملی امید و مسائل اقتصادی آن به اینجا آمدم تا صحبت کنم. من و مهدوی مهدوی کیا و شدیدی پور مقداری دریافتی داشتیم. مقداری به جان یاری اول مهدوی کیا، اواخر فروردین پرداختی داشتیم. ان شالله بعد از اردوی ازبکستان نیز قرار است پرداختی داشته باشند.

پرسپولیس: به هیچ بازیکن از استقلال پشنهاد ندادیم

معاون باشگاه پرسپولیس در مورد حضور امید عالیشاه و سعید آقایی در کمیته انضباطی پیرامون بازی با ترکتور، مطرح کرد: نامه اش آمده بود. ایندو بازیکن امروز به کمیته انضباطی رفتند. دوشنبه هم افشی پیروانی می رود. امیدواریم جلسات خوبی برگزار و نتیجه آن به نفع باشگاه باشد.

وی اضافه کرد: واقعا هیچ جای دفاعی نبود دلایل باشگاه تراکتور کافی و وافی نیست. با توجه به صحبت های داور که اعلام نمود قرار نبوده بازی مجددا برگزار گردد فکر می کنم هیچ دلیلی برای شرح اضافه نیست.

محمدی در مورد حضور 8-7 دقیقه ای داور در راهرو گفت: از قول ما گفته بودند که می خواهیم بازی کنیم در صورتیکه بچه های ما در حال دوش گرفتن یا غذا خوردن بودند.

وی در مورد اینکه اعلام نتیجه این بازی بعد از مسابقات در رقابت پرسپولیس و سپاهان تاثیر گذار خواهد بود، گفت: فکر نمی کنم. ان شاالله قبل از اتمام لیگ نتیجه بازی قطعا اعلام می گردد.

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه بدون بازیکنان ملی پوش هفته آخر لیگ برگزار می گردد، مطرح کرد: این نظر فدراسیون است. باید آنالیز و با کادرفنی خودمان صحبت کنیم. اگر به جمع بندی برسیم قطعا به تیم ملی یاری می کنیم.

محمدی در مورد تمدیدی های باشگاه پرسپولیس و اینکه گفته می گردد سرلک از کشورهای حاشیه خلیج فارس پیشنهاد دارد، گفت: تقریبا با بچه ها به توافقات خوبی رسیدیم و فکر نمی کنم مسئله ای از این بابت وجود داشته باشد.

وی در مورد انتشار فهرست مازاد پرسپولیس گفت: این فهرست به هیچ عنوان صحت ندارد. سرمربی هیچ فهرست مازاد و خریدی نداده است.

محمدی در مورد اینکه آیا مذاکره ای با میلاد زکی پور انجام شده، مطرح کرد: نه، پشنهادی داده نشده است.

وی در مورد اینکه آیا فردی به کادرفنی گل محمدی اضافه می گردد، گفت: اگر او احتیاج داشته باشد قطعا یاری می کنیم موارد مدنظرش را تامین کنیم.

معاون باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه آیا بازی با تراکتور در زمین ثالث تکرار می گردد، گفت: نخیر، فقط نتیجه سه بر صفر.

منبع: فرارو

به "پرسپولیس: به هیچ بازیکن از استقلال پشنهاد ندادیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس: به هیچ بازیکن از استقلال پشنهاد ندادیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید