گل محمدی: بازی سختی را پیروز شدیم، باید 6 بازی آینده را خوب نتیجه بگیریم

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ملاقات سختی را با پیروزی پشت سر گذاشتیم و امیدوارم بتوانیم در 6 بازی آینده هم به پیروزی برسیم.

گل محمدی: بازی سختی را پیروز شدیم، باید 6 بازی آینده را خوب نتیجه بگیریم

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ تیم مسلم، در آخرین ملاقات از روز دوم هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر از ساعت 21:30 دقیقه امروز آدینه تیم فوتبال مس رفسنجان میزبان پرسپولیس بود که این ملاقات با فزونی یک بر صفر سرخپوشان به سرانجام رسید. گئورگی گولسیانی (25 - پنالتی) برای پرسپولیس گل زد.

گل محمدی پس از این ملاقات در نشست خبری گفت: نیمه اول خوب بودیم و گل فزونی را هم زدیم. بازی مالکانه برای ما بود و توانستیم نیمه اول را فزونی به سرانجام برسانیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: در نیمه دوم باید گل دوم را می زدیم تا کار به هیجانات آخر بازی نکشد.

گل محمدی در ادامه گفت: به نظرم در 90 دقیقه بازی به حریف موقعیت ندادیم. بازیکنان برای این بازی با توجه به نتایج سایر رقبا تحت فشار بودند، اما خوب و با تمرکز بازی کردند به جز چند دقیقه آخر.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه با توجه به شرایط ادامه مسابقات لیگ برتر و شانس این تیم برای قهرمانی گفت: امیدوارم که در شش بازی به جامانده نتایج خوبی کسب کنیم چرا که برد در هر شش بازی آینده هدف اصلی ماست.

یحیی گل محمدی در سرانجام گفت: بازی با مس رفسنجان هم بازی سختی بود و فکر می کنم حریف اولین باخت خود را در زمینه خانگی اش متحمل شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "گل محمدی: بازی سختی را پیروز شدیم، باید 6 بازی آینده را خوب نتیجه بگیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: بازی سختی را پیروز شدیم، باید 6 بازی آینده را خوب نتیجه بگیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید