396 عنوان پایان نامه با موضوع امام حسین(ع) در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، تهران (پانا) - تعداد 396 عنوان سرانجام نامه با موضوع امام حسین(ع) و حماسه عاشورا در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران موجود است و اطلاعات توصیفی این آثار در کتابشناسی ملی ثبت شده است.

396 عنوان پایان نامه با موضوع امام حسین(ع) در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران

به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، معاون اداره کل فراهم آوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، با اعلام این خبر به آمار منابع با موضوع امام حسین(ع) و حماسه عاشورا اشاره کرد و گفت: علاوه بر واسپاری و ثبت 396 عنوان خاتمه نامه با موضوع امام حسین علیه السلام و حماسه عاشورا در سازمان؛ هم اکنون تعداد 4 هزار و 899 عنوان کتاب با موضوع امام حسین (ع) و تعداد 7 هزار و 666 عنوان کتاب با موضوع حماسه عاشورا در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران وجود دارد.

فرناز محمدی ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت به حداقل رساندن مراجعات حضوری، فرآیند واسپاری خاتمه نامه ها توسط دانشجویان تحصیلات تکمیلی به صورت الکترونیکی انجام می شود که بر همین اساس دانشجویان و محققان می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتیhttps://www.nlai.ir/sending-thesis یا از طریق پست الکترونیک [email protected] فایل خاتمه نامه خود را با فرمت PDF برای نگهداری دائمی در سازمان اسناد و کتابخانه ملی بارگذاری کنند.

معاون اداره کل فراهم آوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران گفت: با واسپاری خاتمه نامه های دانشجویان امکان ثبت خاتمه نامه به نام دانشجو در کتابشناسی ملی و رصد آن از طریق وب سایت سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برای عموم محققان و پژوهشگران فراهم می شود.

محمدی توضیح داد: برای ثبت خاتمه نامه ها محدودیت زمانی وجود ندارد و خاتمه نامه هایی که سال ها از زمان دفاع آن گذشته هم می توانند در سایت سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران بارگذاری شود. همچنین امکان واسپاری و ثبت خاتمه نامه های غیر فارسی و نیز واسپاری خاتمه نامه های دانشجویان ایرانی خارج از کشور در سایت این سازمان وجود دارد.

از ناشران و پدیدآورندگان آثار عاشورایی دعوت می شود آثار منتشر شده خود را برای واسپاری به اداره کل فراهم آوری این سازمان ارائه دهند.

لازم به توضیح است مجموعه سازی منابع در اداره کل فراهم آوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران بر اساس راهبردهایی چون دریافت منابع براساس قانون واسپاری، مبادله با دیگر مراکز، دریافت منابع اهدایی از اشخاص حقیقی و حقوقی و نیز از طریق خرید منابع چاپی، صورت می گیرد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "396 عنوان پایان نامه با موضوع امام حسین(ع) در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "396 عنوان پایان نامه با موضوع امام حسین(ع) در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید