بازدید وزیر بهداشت از پروژه خط انتقال آب طالقان به آبیک

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از پروژه خط آب انتقال سد طالقان به آبیک بازدید کرد. این پروژه در حال حاضر بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و مقرر شده تا شهریور ماه تکمیل گردد.

بازدید وزیر بهداشت از پروژه خط انتقال آب طالقان به آبیک

به گزارش گروه استانهای وبلاگ تیم مسلم، بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه لطف اله سیاهکلی مرادی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی، فاطمه محمدبیگی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی، حامد فتوحی فرماندار شهرستان آبیک و مسئولان استانی و شهرستانی از پروژه خط انتقال آب آبیک بازدید کرد و در جریان فرایند پیشرفت فیزیکی این پروژه نهاده شد.

این پروژه در حال حاضر بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و مقرر شده تا شهریور ماه تکمیل و آب سد طالقان به آبیک برسد.

سیاهکلی مرادی نماینده مردم قزوین آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی در این بازدید با توجه به شرایط نامناسب آب و هوای آبیک بر اثر فعالیت واحد های آلاینده از جمله کارخانه سیمان اظهار کرد: با توجه به اینکه وزیر بهداشت مسئول حوزه سلامت است از ایشان درخواست می گردد این کارخانه به آبیک برگردد تا بتوانیم نظارت های لازم را بر فعالیت آن و رعایت استاندارد های زیست محیطی داشته باشیم.

وی اضافه نمود: کارخانه سیمان در حوزه استحفاظی استان البرز قرار گرفته است و امکان پایش و نظارت آن وجود ندارد گا ها مشاهده میگردد شب ها از سوی این کارخانه فیلتراسیون کارخانه خاموش و آلودگی ایجاد میکنند.

فاطمه محمدبیگی نماینده مردم قزوین آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی نیز در این بازدید گفت: با توجه به شرایط هوای آبیک و آلودگی این شهر احتیاج است پایش ها و نظارت های محیط زیست به ویژه از نطر بهداشت محیط در شهرستان آبیک مستمر صورت گیرد.

وزیر بعلاوه از مرکز بهداشتی و درمانی شهر زیاران که بر اثر آتشباری مبنی بر اجرای خط انتقال آب سد طالقان به آبیک آسیب جدی دیده بازدید کرد. این پروژه برای تخریب و بازسازی و ساخت ساختمان تازه به اعتبار مناسب احتیاج دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بازدید وزیر بهداشت از پروژه خط انتقال آب طالقان به آبیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید وزیر بهداشت از پروژه خط انتقال آب طالقان به آبیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید