تصویری از سومین برادر لیلا؛ پیمان معادی در نقش منوچهر

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، نخستین عکس از پیمان معادی بازیگر فیلم سینمایی برادران لیلا، اثر راه یافته به بخش رقابتی هفتادوپنجمین جشنواره فیلم کن، در نقش منوچهر برادر لیلا با بازی ترانه علیدوستی، منتشر شد. پیش تر عکس هایی از نوید محمدزاده در نقش علیرضا و محمد علیمحمدی در نقش فرهاد، دیگر برادران لیلا منتشر شده بود.

تصویری از سومین برادر لیلا؛ پیمان معادی در نقش منوچهر

به گزارش خبرآنلاین، سعید روستایی کارگردان فیلم سینمایی برادران لیلا، اثر راه یافته به بخش رقابتی هفتادوپنجمین جشنواره فیلم کن، عکسی از پیمان معادی، بازیگر این فیلم در نقش منوچهر، برادر لیلا را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

پیمان معادی در نقش منوچهر در کنار نوید محمدزاده در نقش علیرضا و محمد علیمحمدی در نقش فرهاد برادران ترانه علیدوستی در نقش لیلا، بازیگران فیلم سینمایی برادران لیلا به نویسندگی و کارگردانی سعید روستایی هستند. دیگر بازیگر این فیلم، سعید پورصمیمی، بازیگر پیشکسوت و شناخته شده تئاتر، سینما و تلویزیون است.

جشنوراه فیلم کن با حضور 18 فیلم در بخش رقابتی، 15 فیلم در بخش نوعی نگاه و 5 فیلم در بخش خارج از مسابقه، کار خود را شروع خواهد نمود. در بین آثار انتخاب شده در بخش رقابتی، فیلم دو کارگردان ایرانی، برادران لیلا ساخته سعید روستایی و عنکبوت مقدس ساخته علی عباسی دیده می گردد.

منبع: فرارو

به "تصویری از سومین برادر لیلا؛ پیمان معادی در نقش منوچهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویری از سومین برادر لیلا؛ پیمان معادی در نقش منوچهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید