مصوبات قرار خدمت منطقه 20 اجرا می شوند ، توسعه خطوط ریلی و زیرساخت های صنعت توریسم

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، مصوباتی که در پویش قرار خدمت منطقه 20، با توجه به نیازسنجی محله ها به تصویب رسیدند، اجرایی شدند.

مصوبات قرار خدمت منطقه 20 اجرا می شوند ، توسعه خطوط ریلی و زیرساخت های صنعت توریسم

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، شهردار منطقه 20 با بیان این مطلب گفت : پس از بازدید شهردار تهران از شهر ری که در قالب پویش قرار خدمت انجام شد، توسعه حمل ونقل ریلی جزء اولویت های منطقه 20 برآورد شد و برای دستیابی به این هدف 6 ایستگاه دیگر خط 6 مترو به بهره برداری می رسد.

سید محمد ناظم رضوی سال 1402 را زمان بهره برداری از ایستگاه های خط 6 مترو عنوان نمود و ادامه داد : یکی از ایستگاه های این خط، ایستگاه ضلع شرقی حرم است که با افتتاح این ایستگاه جهت دسترسی زائران و اهالی ری به حرم حضرت عبدالعظیم (ع) کوتاه می گردد.

او درباره تکمیل فاز اول طرح ایجاد موزه صنعت گفت : 3 ماه دیگر فاز اول این موزه به بهره برداری می رسد. در این طرح کارخانه سیمان ری به موزه صنعت و محل اجتماع شرکت های دانش بنیان تبدیل می گردد.

شهردار منطقه 20 ارتقای ظرفیت های گردشگری شهر ری را از دیگر برنامه های مدیریت شهری خواند و گفت : ایجاد زیرساخت های صنعت توریسم از نیازهای شهر ری است که در اولویت برنامه های مدیریت شهری واقع شده است.

به گفته ناظم رضوی بخش عمده ای از 9 مصوبه پویش قرار خدمت، اجرا شده اند و بخشی از آنها در حال پیگیری و اجرا هستند.

منبع: همشهری آنلاین

به "مصوبات قرار خدمت منطقه 20 اجرا می شوند ، توسعه خطوط ریلی و زیرساخت های صنعت توریسم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصوبات قرار خدمت منطقه 20 اجرا می شوند ، توسعه خطوط ریلی و زیرساخت های صنعت توریسم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید