وعده وزیر راه و شهرسازی به قهرمانان کشتی فرنگی، از واگذاری زمین جهت احداث استادیوم تا تأمین زمین جهت احداث مسکن ورزشکاران

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، وزیر راه و شهرسازی از واگذاری 2 قطعه زمین برای ساخت استادیوم و تأمین مسکن قهرمانان کشتی فارس اطلاع داد.

وعده وزیر راه و شهرسازی به قهرمانان کشتی فرنگی، از واگذاری زمین جهت احداث استادیوم تا تأمین زمین جهت احداث مسکن ورزشکاران

به گزارش گروه استان های وبلاگ تیم مسلم، رستم قاسمی در دیداری با حضور میثم دلخانی و محمدرضا گرایی قهرمانان طلایی فرنگی کار کشورمان در مسابقات جهانی اسلو در وزن های 63 و 67 کیلوگرم و بعلاوه محمدعلی گرایی، گفت: کشتی گیران آزاد و فرنگی کشورمان در این دوره از مسابقات جهانی ثابت کردند که جوانان کشورمان هرکجا که به قدرت خود تکیه نمایند، پیروز و سربلند خواهند بود.

وی در ادامه با اشاره به قول تقدیر وزارت راه و شهرسازی به پاس این حماسه آفرینی، در مورد درخواست این کشتی گیران برای واگذاری زمینی برای ساخت استادیوم جهت تشویق و ترغیب جوانان استان فارس به ورزش و بعلاوه حل مشکل مسکن آنها تاکید نمود: با توجه به درخواست این ورزشکاران قهرمان و در راستای توسعه ورزش استان فارس و شهر شیراز، در شهر تازه صدرا قطعه زمینی برای ساخت استادیوم واگذار خواهد شد.

قاسمی اضافه نمود: بعلاوه برای تأمین مسکن این عزیزان ورزشکار و افتخارآفرین، قطعه زمینی به شکل گروهی به ایشان واگذار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "وعده وزیر راه و شهرسازی به قهرمانان کشتی فرنگی، از واگذاری زمین جهت احداث استادیوم تا تأمین زمین جهت احداث مسکن ورزشکاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وعده وزیر راه و شهرسازی به قهرمانان کشتی فرنگی، از واگذاری زمین جهت احداث استادیوم تا تأمین زمین جهت احداث مسکن ورزشکاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید