همایشها و نمایشگاه ها

موسوی خبر تصمیم گیری کشورهای ضامن فرایند آستانه درباره آینده حکومت سوریه را تکذیب کرد

سخنگوی وزارت خارجه ایران ادعای بعضی رسانه ها مبنی بر تصمیم گیری کشورهای ضامن فرایند آستانه درباره آینده حکومت سوریه را تکذیب کرد و آن را بی اساس خواند.

18 تیر 1399

اپلیکیشن های ویدیوکنفرانس رکورد زدند

اپلیکیشن های ویدیو کنفرانس تنها در عرض مدت یک هفته در ماه گذشته میلادی رکورد 62 میلیون دانلود را شکست.

6 تیر 1399

برگزاری نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی منوط به موافقت ستاد مقابله با کرونا

جلال ذکایی رئیس نهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی در گفت وگو با خبرنگاران ، بیان کرد: با توجه به تعطیلی های اخیر نمایشگاه های مختلف، بحث تعطیلی نمایشگاه چاپ دیجیتال هم مطرح شده است که در این زمینه منتظر تصمیم ستاد مقابله با کرونا هستیم.

5 تیر 1399

راه چاره دیلی میل برای خروج از بحران کرونا

ایرنا نوشت: روزنامه دیلی میل انگلیس در گزارشی با اشاره به بحران کرونا در جهان و دورنمای ناپیدای خروج از محدودیت های منع رفت وآمد سه راهکار مختلف را از نگاه کارشناسان مورد بررسی قرار داده است.

14 خرداد 1399

ادامه حمایت های حقوقی و قضایی از واحدهای تولیدی

به گزارش تجارت نیوز، غلامحسین اسماعیلی در نشست خبری آنلاین با بیان اینکه امسال سالی است که از سوی رهبر انقلاب به عنوان سال جهش تولید نامگذاری شده است، گفت: در سال 1398 که هدف نظام و راهبرد تعیین شده از سوی رهبری رونق تولید بود، خوشبختانه اعلام کردیم که...

9 خرداد 1399

ترامپ مدیران نفتی آمریکا را به کاخ سفید فراخواند

رئیس جمهوری آمریکا گفت که مدیران ارشد نفتی را برای بحث و گفت وگو درباره یاری به صنایع نفتی در شرایط تضعیف شدید تقاضا به دلیل آثار منفی شیوع ویروس کرونا به کاخ سفید دعوت نموده است.

3 خرداد 1399

بایدن فیلم استهزای ترامپ را در کمپین تبلیغاتی اش استفاده می نماید

تبلیغ کمپین انتخاباتی 2020 جو بایدن که می گوید دونالد ترامپ رییس جمهوری است که جهانیان به او می خندند قرار است به دنبال بازدید بسیار زیاد از فیلم استهزای ترامپ در فضای مجازی، این فیلم را از تلویزیون پخش کند.

22 اردیبهشت 1399

محورهای رایزنی چهارجانبه اردوغان، ماکرون، جانسون و مرکل

به گزارش خبرنگاران به نقل از آناتولی، رایزنی چهارجانبه رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه، امانوئل ماکرون رئیس جمهوری فرانسه، بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان دقایقی پیش برگزار گشت.

16 اردیبهشت 1399

اعلام نخستین مورد مثبت کرونا در مغولستان

کمیسیون بهداشت مغولستان امروز گفت: یک فرد فرانسوی به نخستین مورد تایید شده COVID-19 در این کشور تبدیل شده است.

8 اردیبهشت 1399

لیس زدن اماکن مقدس و جنگ روانی علیه ایران

ایرانیان مقیم خارج! اگر فردا در خیابان های لندن و نیویورک و تورنتو و سیدنی به بهانه کرونا مورد حمله نژادپرستانه نهاده شدید؛ اگر محل کسب وکارتان در شهر میزبان بایکوت شد یا مورد تعرض نهاده شد؛ اگر همسایه و همکار جواب سلام تان را نداد؛ اگر از محل کار عذرتان...

2 اردیبهشت 1399