آلودگی هوا، بازیگر پیشکسوت را راهی بیمارستان کرد

به گزارش وبلاگ تیم مسلم، خسرو امیرصادقی تهیه کننده سینما و بازیگر مجموعه تلویزیونی مرکز 5 اعلام کرد که به علت آلودگی هوای مرکز حدود 5 روز است که در بیمارستان بستری است.

آلودگی هوا، بازیگر پیشکسوت را راهی بیمارستان کرد

به گزارش مهر، خسرو امیرصادقی تهیه کننده سینما و بازیگر مجموعه تلویزیونی مرکز 5 درباره علت بستری خود در بیمارستان شرح داد: من پیش از این مشکل ریوی داشتم و از چند سال پیش که سیگار را ترک کردم و تحت نظر پزشک قرار داشتم، شرایط ریه هایم نرمال شده بود. اما در آلودگی هوای چند روز اخیر تهران و بی احتیاطی خودم در زمینه حضور در بیرون از منزل، مجدد زمین گیر شدم. متأسفانه در حال حاضر در بیمارستان بستری هستم و امیدوارم ختم به خیر گردد.

وی ادامه داد: عامل اصلی مشکل ریه ام که پیش از این درگیر آن بودم، مصرف سیگار بود، اما در حال حاضر نزدیک به 6 سال می گردد که آن را ترک نموده ام. با این حال هنوز عوارض آن به جای مانده است. تحت نظر پزشک، ریه ام در حال بازسازی بود، اما طی یک ماه اخیر که مجدد هوای تهران آلوده شد و شخصاً هم فشار کاری بالایی داشتم، متأسفانه بار دیگر این مشکل بروز پیدا کرد.

این تهیه کننده باسابقه سینما اضافه کرد: هشت سال پیش که از ریه ام عکس گرفتم، پزشکان گفتند اگر سیگار را ترک نکنی، تنها یک خط از ریه هایت باقی می ماند. به همین علت هم سیگار را ترک کردم و خداراشکر رو به بهبود رفتم، اما در حال حاضر همان مشکل به واسطه آلودگی هوا باعث شد که نفس کم بیاورم.

امیرصادقی در سرانجام با بیان اینکه حدود 5 روز است که در بیمارستان بستری است، درباره فرایند درمان خود هم شرح داد: تا کنون انواع و اقسام آزمایش ها و سی تی اسکن را داشته ام و دکتر متخصصی که 10 سال زیر نظر او تحت درمان هستم گمانه هایی مانند سرطان را رد نموده است. خداراشکر معضل جدی نیست و باید معین گردد این معضل از نظر قلبی روی رگ ها تأثیری داشته یا خیر. اگر یک درصد روی رگ های قلبم تأثیری گذاشته باشد، باید آنژیو گردد. امیدوارم در همین چند روزی که در بیمارستان هستم شرایط ریه ام رو به بهبودی برود.

منبع: فرارو

به "آلودگی هوا، بازیگر پیشکسوت را راهی بیمارستان کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلودگی هوا، بازیگر پیشکسوت را راهی بیمارستان کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید